Studia medyczne ukończyłem w 2011 roku na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po odbyciu stażu podyplomowego, rozpocząłem prace w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK2 PUM w Szczecinie. Od 2017 roku pracuje jako chirurg i nauczyciel akademicki w Klinice Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Gastroenterologicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM w Szczecinie. Od 2013 roku przyjmuję w Poradni Chirurgicznej a od 2018 roku przeprowadzam zabiegi proktologiczne w PlusMed w Szczecinie. Wykonuje badania: rektoskopia, anoskopia , ERUS (usg transrektalne), USG.

W 2018 roku obroniłem przewód doktorski,
uzyskując tytuł naukowy doktora nauk medycznych

Konsultuję oraz wykonuję zabiegi z zakresu: kamicy żółciowej (zabiegi klasyczne i laparoskopowe), przepuklin (pachwinowych, udowych, pępkowych, brzusznych), jelita grubego (zabiegi klasyczne i laparoskopowe), żołądka (częściowe oraz całkowite resekcje w tym zabiegi bariatryczne), tarczycy (częściowe oraz całkowite wycięcia tarczycy), operacje proktologiczne ( pełen zakres – żylaki odbytu, szczeliny, przetoki, wypadanie odbytnicy z dostępu brzusznego i kroczowego), zabiegi naczyniowe (wytworzenie/ zamkniecie przetok tętniczo żylnych jako dostępu do hemodializy, operacje żylaków kończyn dolnych )

W gabinecie chirurgicznym Plusmed wykonuję:

Regularnie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych zjazdach, kursach, konferencjach i sympozjach naukowych. Oferuję Pacjentom moją wiedzę, profesjonalizm i umiejętności, zawsze dbając o to, by każdego z nich traktować indywidualnie i ze zrozumieniem.