Propozycja współpracy dla lekarzy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lekarzy specjalistów do naszych Gabinetów Lekarskich.

 

Jesteś lekarzem specjalistą? Chcesz podjąć współpracę z prywatną placówką na atrakcyjnych warunkach? Dołącz do zespołu lekarzy PlusMed. Chcemy nawiązać współpracę z lekarzami o różnych specjalizacjach, w tym również lekarzami medycyny rodzinnej.

Nasi lekarze znani są z tego, że nie tylko zapewniają fachową opiekę medyczną, ale również mają odpowiednie podejście do Pacjentów. Pacjenci, którzy do nas przychodzą, wyraźnie czują, że lekarze wysłuchują ich problemów, wykazują zaangażowanie i odpowiadają na pytania i wątpliwości.

Zależy nam, by lekarze, którzy dołączą do naszego zespołu, kierowali się tymi samymi wartościami, jakie nasz zespół na co dzień realizuje w swojej pracy: fachowość, chęć rozwoju i odpowiednie podejście do Pacjentów.

Jeśli jesteś lekarzem, któremu bliskie jest to podejście i chcesz dołączyć do naszego zespołu, przyślij aktualne CV na adres: biuro@plusmed.szczecin.pl z tytułem Współpraca.

 

Oferujemy:

 

Zapewniamy:

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

 

Propozycja współpracy dla placówek medycznych

Z doświadczenia wiemy, że część placówek medycznych, mających umowy z NFZ, nie ma w swojej ofercie badań USG.
Nasza propozycja współpracy rozwiązuje ten problem.

 

W związku z rozbudowaną bazą diagnostyki USG mamy możliwość wykonywania dużej liczby badań, dlatego zapraszamy do współpracy placówki medyczne, mające umowę z NFZ, które chcą zwiększyć zakres wykonywanych badań dla swoich pacjentów.

 

Nasi lekarze wykonują:

 

Wszystkie warunki ustalamy indywidualnie, dlatego w przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt mailowy: biuro@plusmed.szczecin.pl z tytułem: Współpraca w zakresie wykonywania badań USG.

 

Zapraszamy!