Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. W latach 2005-2011 odbywałam rezydenturę z zakresu neurologii w Klinice Neurologii PUM, którą uwieńczyłam w roku 2011 uzyskaniem tytułu specjalisty neurologa. W międzyczasie ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z „Neurokognistywistyki w patologii i zdrowiu”. Kolejnym krokiem w pozyskiwaniu mojego doświadczenia zawodowego i naukowego było zdobycie tytułu doktora nauk medycznych w 2018 r. na podstawie pracy ”Polimorfizm apolipoproteiny E w patogenezie udaru niedokrwiennego mózgu”.

Przez wiele lat (2005-2023) zawodowo związana byłam z Kliniką Neurologii, gdzie poza pracą w oddziale i Izbie Przyjęć zaangażowana byłam w działalność Pracowni EEG, Poradni Neurologicznej Chorób Nerwowo-Mięśniowych oraz programy lekowe NFZ („Leczenie immunoglobulinami ludzkimi w chorobach neurologicznych”, „Leczenie zaburzeń motorycznych w przebiegu zaawansowanej choroby Parkinsona”).

Przez 12 lat pracowałam również jako wykładowca w Klinice Neurologii, prowadząc seminaria i ćwiczenia zarówno ze studentami polsko – jak i i anglojęzycznymi. Moje zainteresowania zawodowe obejmują neurofizjologię, w związku z czym stale dokształcam się w tym zakresie. W 01.2023r. uzyskałam licencję z zakresu eeg dorosłych. Dodatkowo poszerzyłam swoją wiedzę o praktyczny kurs uzupełniający z zakresu eeg dziecięcego i jestem w trakcie pozyskiwania licencji w tym kierunku. Elektroencefalografia dzieci i dorosłych oraz elektromiografia i elektroneurografia stanowią główne punkty moich zainteresowań, w związku z czym systematycznie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w krajowych konferencjach w ramach Polskiego Towarzystwa Elektrofizjologii i międzynarodowych (AOCCN 2020 Dżakarta, 14. Kongres Padaczki Australia i Oceania 11.2022).

Z przyjemnością informuję , że w ramach PlusMed otwarta została Pracownia EEG wyposażona w nowoczesny aparat EEG uznanej światowej firmy. Oferta pracowni EEG obejmuje wykonanie badania EEG i Video-EEG w czuwaniu i po deprywacji snu u osób już od 10 roku życia.